FRESHHH

Studuješ vysokou školu a hledáš profesi, co tě bude bavit? A co třeba šéfovat ropné společnosti?

Vybuduj si tříčlenný tým a zapoj se do simulační online soutěže, kde si vyzkoušíš, co obnáší řízení petrochemické firmy.
Zaregistruj se do 31. října na webu freshhh.net a navaž na vítězná tažení českých studentů v minulých ročnících soutěže. Tři nejlepší týmy si odnesou odměnu ve výši 12 000 EUR (1. místo), 8 000 EUR (2. místo) a 5 000 EUR (3. místo).

Více informací a registrační formulář najdeš na www.freshhh.net

Zajímají tě už teď další informace o soutěži?

  • Během soutěže budeš rozhodovat o rozvojových projektech v oblasti ropného a plynárenského průmyslu, o výstavbě rafinérie a budeš hledat to nejlepší produktové portfolio. Navíc získáš také příležitost nastavit strategii pro rozvoj maloobchodní sítě a rozhodovat o investicích a rozšiřování sítě.
  • Za posledních několik let soutěž přilákala více než 25 000 studentů z více než 70 zemí. Řada účastníků předchozích ročníků dostala příležitost nastartovat svou kariéru ve Skupině MOL v rámci programu Growww.
  • Soutěž Freshhh sestává ze tří kol. Nejprve musíš absolvovat on-line kvalifikaci, během níž budeš mít se svým týmem přibližně dva týdny na vybudování nově založené ropné společnosti a budeš přijímat každodenní rozhodnutí o činnosti v oblasti průzkumu, výroby a distribuce paliv, petrochemikálií a maloobchodu.
  • V dalším kroku se nejlepších 40 týmů zúčastní on-line semifinále, v němž budou účastnici pracovat na řešení odborných kvízů a případových studií.
  • Tři nejlepší týmy získají ceny v celkové výši 25 000 EUR. Konečný termín pro podávání přihlášek je 31. října.

FRESHHH

Pro další informace navštivte

×
Your browser is out of date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×