Facebook Linkedin

ŠANCE PRO STUDENTY A ABSOLVENTY

Pokud chcete již během studia na vysoké škole nebo univerzitě spojit svoji kariéru s prosperující značkou, pak jste na našich stránkách na tom správném místě. Mladí a talentovaní studenti a absolventi jsou zárukou budoucnosti pro naši společnost. Tým Skupiny MOL chce být vždy před konkurencí a příprava mladých talentů je jedním z jeho předních zájmů. Hledáme ty, kteří se nebojí profesionální výzvy, rádi poznávají nové a rychle se učí.

Pokud máte talent, chuť a zájem na sobě pracovat, spojte svoje první kroky kariéry se Skupinou MOL prostřednictvím jednoho z programů, které Vám nabízíme jak při studiu (FRESHHH a UPPP) nebo ihned po něm (GROWWW).

GROWWW

MOL Group prostřednictvím Growww programu (program pro nábor absolventů) nabízí jedinečnou příležitost začít svou kariéru v mezinárodní společnosti, získat pracovní zkušenosti pod odborným vedením a vyzkoušet si práci v interkulturním prostředí.

Growww programu je vytvořit pracovní zkušenosti prostřednictvím školení, získávání zkušeností na pracovišti a mentoringu od těch nejlepších odborníků v různých oblastech petrochemického odvětví. Historicky se tento program osvědčil jako skvělý nástroj pro zajištění talentů do Skupiny MOL.

V letech 2007 až 2015 vstoupilo do Skupiny MOL prostřednictvím programu 1,770 absolventů. Po ukončení tohoto jednoročního programu většina z bývalých Growwwers pokračuje ve své kariéře ve společnosti MOL.

Další informace ohledně programu naleznete na následujících odkazech:

MOL Group LinkedIn page
Facebook page

Nebo shlédněte videa, která vám Growww program přiblíží:

 

 

×