Growww


CO JE GROWWW?

Growww je speciální roční program pro studenty, kteří právě dokončují bakalářské nebo magisterské studium nebo mají maximálně 1 rok praxe a rádi by se na začátku své profesní kariéry spojili s jednou z předních společností střední a východní Evropy. Nejedná se o žádnou stáž, ale o práci na plný úvazek, při které se rozhodně nebudete nudit. A nemusíte se bát, že smlouva je jenom na dobu určitou – 80 % absolventů programu Growww jsou dodnes zaměstnanci Skupiny MOL.

V České republice program organizuje MOL Česká republika, která bude zároveň vaším zaměstnavatelem, a také budete součástí mezinárodní sítě Skupiny MOL (takže znalost angličtiny se hodí).

Vítáme uchazeče z oblastí maloobchodu, velkoobchodu a komunikace, takže nemusíte (ale klidně můžete J) být inženýr nebo ekonom, abyste to u mohli nás zkusit. Víme, že první zaměstnání vždycky doprovází obavy, ale buďte beze strachu, u nás máte k dispozici po celou dobu programu svého mentora.

Teď je navíc ten správný čas se k nám přidat, protože Skupinu MOL proměňujeme tak, abychom byli první volbou pro naše zákazníky i zaměstnance. K tomu potřebujeme spoustu nových a čerstvých nápadů, které k nám můžete přinést vy.

A málem bychom zapomněli na celkem důležitý detail: kromě platu po vás máme i balíček zajímavých benefitů. Věřte nám. Program Growww provozujeme už více než desetiletí. Jste připraveni nastartovat svou kariéru?


JAK SE PŘIHLÁSIT

 1. Klikněte na tlačítko ANO, CHCI JÍT DO GROWWW.
 2. Tím se dostanete do našeho kariérního systému, kde najdete všechno, co je potřeba.
 3. V horní části stránky najdete velké červené tlačítko s nápisem PŘIHLÁSIT SE. Vyplňte prosím přihlášku a odešlete ji.
 4. Pokud projdete předvýběrem, otevře se vám online hra. Tato hra zkoumá vaši způsobilost k práci prostřednictvím různých gamifikovaných úloh a o jejích výsledcích budete informováni okamžitě.
 5. Pokud úspěšně projdete online hrou, bude proces pokračovat pohovorem.


A TADY SE MŮŽETE PODÍVAT, CO SE STANE BĚHEM VAŠEHO ROKU S GROWWW

 • Váš rok s Growww začíná nejpozději 1. září. Během prvních dní si vyzvednete potřebné vybavení a seznámíte se se svým mentorem a celou společností.
 • Během září pak proběhne den nováčků. To je velká akce, které se zúčastní všech 200 členů programu Growww a také mnoho manažerů skupiny MOL Group. Zajímá vás, jak to vypadalo vloni? Podívejte se na video!
 • Během zbytku podzimu se zúčastníte několika školicích programů zaměřených na váš profesní i osobní rozvoj.
 • Se svými kolegy z programu Growww se znovu setkáte na dvoudenním vzdělávacím programu v závodu v Maďarsku. Pokud jste dosud neviděli výrobní závod nebo rafinerii, tohle bude vaše příležitost.
 • Pak přijde rok 2020; v březnu roku 2020 si vyberete parťáky do týmu a své téma do soutěže týmových úkolů. Budete se hodně připravovat, přemýšlet, trénovat, prezentovat a nakonec možná i vyhrajete v místním semifinále. Vaším úkolem bude studovat skutečné obchodní případy a řešit problémy, které jsou ve vaší oblasti nejpalčivější. Vaše řešení pak může být realizováno v každodenní praxi.
 • Finále soutěže týmových úkolů se bude konat v červnu a můžete se ho zúčastnit buď jako soutěžící poměřující si své síly s těmi nejlepšími na úrovni skupiny, nebo divák, který spolu se všemi ostatními účastníky programu svůj rok s Growww oficiálně zakončuje.
 • Během zbytku léta, pokud všechno klapne, dostanete nabídku na obnovení smlouvy se společností.

Věřte nám, že Growww je ta nejlepší volba!

Program realizujeme již přes deset let. Jste připraveni začít svou kariéru právě u nás? Pak se přihlaste do 29. dubna!

×
Your browser is out of date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×