Growww


CO JE TO GROWWW?

Growww je skvělý roční program pro všechny, kteří dokončují bakalářské nebo magisterské studium nebo mají maximálně 1 rok pracovních zkušeností po vysokoškolském studiu a uvažují o tom, že se připojí ke společnosti s vedoucím postavením ve střední a východní Evropě.

V případě zájmu byste pracovali pro MOL Česká republika a zároveň byste byli součástí mezinárodní společnosti Skupiny MOL (tedy s možností využívat anglický jazyk).

Přihlásit se mohou kandidáti ze všech oborů (ekonomie, marketing, IT/digital, finance, obchod), nemusíte být znalí technici nebo ekonomové, abyste u nás mohli pracovat. Víme, že Vás první zaměstnání může trochu stresovat, ale není se čeho bát. Po celou dobu programu budete mít svého mentora, na kterého se můžete kdykoli obrátit.

Teď je ten pravý čas se k nám připojit, jelikož přetváříme Skupinu MOL k lepšímu tak, aby byla první volbou pro zákazníky i zaměstnance. Těšíme se na Vaše nové, neotřelé nápady, které přinesete.

A v neposlední řadě je důležité zmínit, že během celého programu dostáváte měsíční mzdu a spoustu zajímavých benefitů k tomu.

Věřte nám, že Growww je ta nejlepší volba! Program realizujeme již přes deset let. Jste připraveni začít svou kariéru právě u nás? Pak se přihlaste do 29. dubna!


JAK SE PŘIHLÁSIT

  1. Klikněte na tlačítko JISTĚ, CHCI BÝT GROWWWÁK.
  2. Nyní jste v našem kariérním systému, kde se vše odehraje.
  3. V horní části stránky uvidíte velké červené tlačítko APPLY. Prosíme, zaregistrujte se a vyplňte svou přihlášku.
  4. Pokud projdete předvýběrem, přijde na řadu Online výzva, která měří Vaše pracovní schopnosti pomocí her. Své výsledky obdržíte okamžitě.
  5. Pokud úspěšně vyřešíte Online výzvu, budete pokračovat ve výběrovém řízení. Následujícím krokem budou osobní pohovory.


A ZDE MŮŽETE VIDĚT, CO SE DĚJE BĚHEM GROWWW ROKU

Během září vše začíná a kromě seznamování s kolegy a chodem firmy Vás čeká i Onboarding Day. Jedná se o velkolepou akci, kde se setkáte se všemi 200 účastníky Growww. Této události se účastní i manažeři Skupiny MOL.
Chcete vědět, jaké to bylo v loňském roce? Podívejte se na toto video!

Zúčastníte se několika vzdělávacích programů, které se zaměřují jak na Váš profesní, tak i osobní růst.

V rámci Business Education Programu se budete setkávat s ostatními účastníky Growww, poznáte, jak fungují jednotlivé části naší společnosti, a dokonce budete mít možnost navštívit rafinerii.

Na počátku roku 2019 utvoříte malé týmy a budete společně pracovat na projektu, který následně budete prezentovat při soutěži týmových úloh před porotou. Pokud se dobře připravíte, můžete vyhrát zajímavé ceny a postoupit do finále.

Závěrečná soutěž týmových úloh se koná v červnu, kdy se zúčastníte buď jako soutěžící, který se utká s nejlepšími ze Skupiny MOL, nebo jako součást publika. Setkáte se se všemi dalšími účastníky programu a završíte tak svůj Growww rok.

Následně po ukončení programu Growww se můžete přihlásit na některou z otevřených pozic a pokračovat ve své kariéře u nás.

Věřte nám, že Growww je ta nejlepší volba!

Program realizujeme již přes deset let. Jste připraveni začít svou kariéru právě u nás? Pak se přihlaste do 29. dubna!

×
Your browser is out of date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×