Growww

CO JE GROWWW?

Growww je úžasný roční program pro čerstvé absolventy, kteří dokončují bakalářské nebo magisterské studium a přemýšlejí nad tím, že by se přidali k jedné z předních společností střední a východní Evropy. Nebo pro ty, kdo mají maximálně 1 rok praxe. Budete pracovat v  MOL Česká republika a současně budete součástí mezinárodní sítě Skupina MOL.

Vítáme uchazeče ze všech oborů. Nemusíte být technik nebo ekonom, abyste u nás mohli pracovat. Víme, že první zaměstnání vždycky doprovázejí obavy, ale buďte bez obav – zajistíme, že během programu budete mít svého mentora.

Teď je zrovna skvělá doba se k nám přidat, protože se můžete zapojit do různých inovativních a udržitelných projektů. Máme hlad po čerstvých a neokoukaných nápadech, které k nám přinesete, a budeme rádi, pokud nám pomůžete naplňovat naše strategické cíle a utvářet budoucnost společnosti.

A málem bychom zapomněli: každý měsíc vám na bankovním účtě přistane plat, který hravě snese srovnání s konkurencí, a k tomu dostanete ještě balíček zajímavých benefitů.

Program Growww už existuje více než deset let a mnoho z našich manažerů zahájilo svou kariéru právě v Growww. Jste připraveni nastartovat svou kariéru? Přihlaste se ještě dnes!

JAK SE PŘIHLÁSIT

  • Klikněte na tlačítko ANO, CHCI JÍT DO GROWWW.
  • Tím se dostanete do našeho kariérního systému, kde najdete všechno, co je potřeba.
  • V horní části stránky najdete velké červené tlačítko s nápisem PŘIHLÁSIT SE. Vyplňte prosím přihlášku a odešlete ji.
  • Pokud projdete předběžným výběrem, bude proces pokračovat osobními pohovory.

A TADY SE MŮŽETE PODÍVAT, CO SE STANE BĚHEM VAŠEHO ROKU S GROWWW

  • Během září pak proběhne den nováčků. To je velká akce, které se zúčastní všichni členové programu Growww a také mnoho manažerů skupiny MOL Group. Zajímá vás, jak to vypadalo vloni? Podívejte se na video!
  • Během zbytku podzimu se zúčastníte několika školicích programů zaměřených na váš profesní i osobní rozvoj.
  • Se svými kolegy z programu Growww se znovu setkáte na dvoudenním vzdělávacím programu v závodu v Maďarsku. Pokud jste dosud neviděli výrobní závod nebo rafinerii, tohle bude vaše příležitost.
  • V březnu roku 2021 si vyberete parťáky do týmu a své téma do soutěže týmových úkolů. Budete se hodně připravovat, přemýšlet, trénovat, prezentovat a nakonec možná i vyhrajete v místním semifinále.
  • Finále soutěže týmových úkolů se bude konat v červnu a můžete se ho zúčastnit buď jako soutěžící poměřující si své síly s těmi nejlepšími na úrovni skupiny, nebo divák, který spolu se všemi ostatními účastníky programu svůj rok s Growww oficiálně zakončuje.
  • Během zbytku léta, pokud všechno klapne, dostanete nabídku na obnovení smlouvy se společností.

Věřte nám, že Growww je ta nejlepší volba!

Program realizujeme již přes deset let. Jste připraveni začít svou kariéru právě u nás? Přihlaste se nyní!

×
Your browser is out of date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×