Motorové oleje mol essence s trojitou antioxidační ochranou

Trojitá antioxidační ochrana v našich motorových olejích MOL Essence úspěšně zabraňuje škodlivým účinkům volných radikálů, které jsou primárně zodpovědné za stárnutí motorových olejů, čímž se výrazně prodlužuje životnost motorových olejů i motorů.

Moderní motory pracují ve velmi vysokých teplotách, což klade velké nároky na používané motorové oleje. Škodlivé volné radikály vznikají v motorových olejích při kontaktu oleje se zplodinami vzniklými spalováním pohonných hmot a reakcí oleje s kyslíkem. Volné radikály urychlují stárnutí oleje a snižují jeho výkonnost, takže dochází ke zkrácení životnosti motoru.

Trojitá antioxidační ochrana pro zvýšení životnosti motoru

Speciální aditiva v nové řadě motorových olejů MOL Essence zpomalují proces stárnutí motorového oleje, poskytují maximální ochranu proti škodlivým účinkům volných radikálů a tím významně prodlužují životnost motorového oleje
a motoru. Navíc, vyvážený systém aditiv v novém složení poskytuje trojitou antioxidační ochranu v porovnání s konvenčními motorovými oleji a prodlužuje životnost oleje a motoru.

Motorové oleje mol essence prokazují svoji výkonnost

Motorový olej MOL Essence 5W-40 udržel na konci 100 hodinového testu rezervu životnosti na více než 60 %. Tento test simuluje nejextrémnější možné podmínky použití oleje *.

* Stanoveno na základě testování životnosti motorového oleje MOL

Běžný motorový olej

Usazeniny a opotřebení viditelné na pístu při použití konvenčního motorového oleje.

MOL Essence

Písty zůstávají čisté při použití
MOL Essence s trojitou antioxidační ochranou.

 
Podívejte se na portfolio našich motorových olejů!
Motorové oleje MOL Essence

SOUBORY KE STAŽENÍ

×
Your browser is out of date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×