Prémiové motorové oleje mol dynamic pro maximální výkon

S využitím inovativní technologie dvojitého mazacího filmu zajišťují motorové oleje MOL Dynamic efektivní provoz nejnovějších motorů a vytváří ideální poměr mezi výkonem, ochranou motoru a úsporou paliva.

Duális védőréteg extrém igénybevétel esetén

Jak funguje technologie dvojitého mazacího filmu?

Pro každý typ motoru byla na míru navržena formulace motorového oleje pomocí vyvážené kombinace nejmodernějších základových olejů a speciálních aditiv. Dynamický mazací film s dvojitým účinkem se přizpůsobuje neustále se měnícím podmínkám, které se často vyskytují v městském provozu nebo při extrémním zatížení. Na kovových površích vytváří ochranný film s dvojitým účinkem
a zabraňuje tak jejich opotřebení.

Film s dvojitým účinkem vzniká okamžitě, vytváří odolnou vrstvu v kritických mazacích bodech motoru (ovládání ventilů, písty atd.) a minimalizuje tak opotřebení dílů, čímž zajišťuje efektivnější provoz a vyžaduje méně údržby.

DOPORUČENÍ VÝROBCŮ VOZIDEL

Syntetické motorové oleje MOL Dynamic získaly nejnovější schválení předních výrobců vozidel a dokáží uspokojit i ty nejpřísnější výkonnostní požadavky.


Výjimečná ochrana proti opotřebení

Díky vynikající ochraně proti opotřebení zajišťují motorové oleje MOL Dynamic ideální ochranu motoru i při extrémním zatížení ve velmi rušném městském provozu, takže motor může poskytovat maximální výkon.

Prohlédněte si portfolio našich motorových olejů!
Motorové oleje MOL Dynamic

SOUBORY KE STAŽENÍ

×
Your browser is out of date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×