Poradenství v rámci technologie mazání

Výběr správného maziva? Technický problém? Obecné otázky? Náš tým odborníků s mnohaletými zkušenostmi vám může poskytnout praktické odpovědi na všechny vaše dotazy týkající se mazání!

Pečujte o maziva!

Maziva mají daleko větší dopad na efektivní provoz strojů, motorů, vozidel a zařízení, než by si mnoho z nás myslelo.

Mají nesporný vliv na spolehlivost, náklady na údržbu a životnost. Správně vybraná a profesionálně používaná maziva mohou významně přispět k ziskovosti vaší společnosti.

 

Využívejte výhod, jaké maziva nabízejí!

Odborné znalosti a zkušenosti jsou životně důležité pro správnou aplikaci maziv a maximální využití skrytých možností pro vyšší efektivitu.

Náš tým odborníků s mnohaletými zkušenostmi je připraven vám pomoci s jakýmkoli problémem souvisejícím s mazáním, ať již se jedná o výběr správného maziva, nebo o technický problém.

 

Můžete rovněž uplatnit kompetence a znalosti našich odborníků!

Naši vysoce kvalifikovaní tribologičtí odborníci vám pomohou s jakýmkoli problémem souvisejícím s mazáním!

Výběr maziva

Pomůžeme vám připravit portfolio maziv optimalizované pro každou součást stroje a dokonale vyhovující příslušným technickým požadavkům.

Naše doporučení se budou rovněž týkat reálně dosažitelných, energeticky úsporných možností souvisejících s palivem.

Řešení pro speciální úkoly

Jsme vám k dispozici při řešení jednorázových a speciálních úkolů souvisejících s mazáním strojů a jakýchkoli jiných případných problémů.

Podpora nákladově efektivního provozu

Pomocí našeho vysoce specializovaného systému na sledování stavu strojů vycházejícího z diagnostiky oleje se budou naši inženýři podílet na nastavení systému sledování stavu a následně vyhodnotí výsledky laboratorních zkoušek příslušného vzorku oleje s cílem vydat doporučení pro požadované úkony na základě závěrů učiněných během procesu.

Zajištění udržitelnosti

Ochrana životního prostředí je naší společnou povinností. Zajištěním příslušné odbornosti a odborných znalostí usilujeme o to, aby maziva nepředstavovala žádné nebezpečí pro životní prostředí.

UŽITEČNÉ ODKAZY

ZEPTEJTE SE NAŠICH EXPERTŮ!
Pavla Bauerová

Konzultace a podpora v oblasti olejů a maziv

pavla.bauerova@molcesko.cz
MÁTE ZÁJEM?
×
Your browser is out of date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×