MOL Dynamic MOTO motorové oleje pro motocykly s technologií elastické vrstvy

Díky technologii elastické vrstvy se speciálním systémem aditiv jsou naše syntetické motorové oleje schopné přizpůsobit se jakémukoliv jízdnímu stylu a skvěle fungují i v extrémních podmínkách a při vysokém výkonu.

Motorové oleje MOL Dynamic MOTO se speciálním složením vytváří elastickou ochrannou vrstvu mezi kovovými povrchy. Dokáží se tak přizpůsobit dynamice vozidla, zajistit lepší a vyváženější výkon motoru a současně chrání spojku a převodovku před poškozením.

Prokázaný vysoký výkon během závodů

Účinek sil působících na moderní motocyklové oleje v běžném provozu je téměř stejný jako u závodních motocyklů, proto jsme systém aditiv s technologií elastické vrstvy otestovali v závodních podmínkách.

Tento test trval 99 hodin a motocykly objely závodní dráhu 3 240krát, tj. najezdily zhruba 13 000 km a více než 90 720krát došlo k použití spojky a převodovky. V rámci testování dosáhla aditiva s technologií elastické vrstvy vynikajících výsledků. Testovaný motor prokázal maximální výkon, zatímco písty zůstaly téměř bez usazenin a oděr motoru včetně spojky byl jen nepatrný. Zážitek z jízdy tak byl výjimečný a výkon motoru po celou dobu vynikající.

Podívejte se na portfolio našich motorových olejů!
Motorové oleje MOL Dynamic Moto

SOUBORY KE STAŽENÍ

×
Your browser is out of date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×