O nás

Představení Skupiny MOL

rafinerieSkupina MOL je přední mezinárodní ropná a plynárenská společnost se sídlem v maďarské Budapešti s více než 100 letou tradicí. Působí ve více než 40 zemích světa a zaměstnává téměř 28 000 lidí. Provozuje čtyři rafinérie a dva petrochemické závody v rámci integrovaného řízení dodavatelského řetězce v Maďarsku, na Slovensku a v Chorvatsku. Skupina MOL má také vlastní síť více než 2000 čerpacích stanic v 11 zemích střední a jihovýchodní Evropy. Akcie Skupiny MOL se obchodují na burze v Budapešti, Varšavě a v Lucembursku.

statistika

statistika


MOL Lubricants


Více než sto let kvality

Vacuum Oil Company R.T.Historie společnosti MOL Lubricants se datuje do roku 1907, kdy továrna na výrobu maziv společnosti Vacuum Oil Company zahájila výrobu ve městě Almásfüzitő v Maďarsku. Během jednoho století, které od té doby uplynulo, se společnost transformovala do dnešní podoby - společnosti MOL-LUB Ltd., člena Skupiny MOL. Dlouholeté zkušenosti, prvotřídní technologická základna a cenné odborné znalosti přispěly k postupnému rozšiřování sortimentu maziv a autochemikálií a k regionální expanzi.


Jeden z klíčových hráčů ve výrobě maziv v regionu střední a východní Evropy

Maziva MOL jsou jedením z klíčových hráčů v produkci maziv ve střední a východní Evropě. Maziva MOL jsou zároveň jedničkou na trhu v distribuci kvalitních značkových automobilových a průmyslovýchproduktů a služeb v Maďarsku, na Slovensku a v Chorvatsku.

Maziva MOL působí ve více než 40 zemích s více než 600 produkty a prvotřídními službami. Distribuce se zaměřuje na střední a východní Evropu, zejména na maďarský, slovenský, český, rumunský, chorvatský a bosensko-hercegovinský trh. Společnost také exportuje na další trhy, například do Ruska, Itálie, Srbska nebo na Ukrajinu a také do zaoceánských zemí jako Taiwain, Cookovy Ostrovy a Čína. Po integraci slovenské olejářské společnosti SLOVNAFT do Skupiny MOL byla slovenská produkce maziv přemístěna do výrobny v Almásfüzitő. Díky soustředěné produkci a úspěšnému využití synergií se maziva MOL stala jedničkou na maďarském, slovenském a chorvatském trhu.

Společnost MOL Lubricants v regionu střední a východní Evropy

mapa

 

Společnost na výrobu maziv s kompletní škálou služeb

Společnost MOL Lubricants nabízí výrobky prvotřídní kvality a prémiové služby spojené s mazivy. Její komplexní sortiment výrobků zahrnuje automobilová a průmyslová maziva, plastická maziva, kovoobráběcí kapaliny, automobilové chemikálie, AdBlue, aditiva a další speciální výrobky. Portfolio výrobků v plném rozsahu splňuje nejnovější požadavky ACEA a API a je schváleno předními výrobci automobilů a strojů jako např. Volkswagen Group, Mercedes-Benz, Volvo, Renault, MAN, Scania, Siemens, Bosch-Rexroth, Alstom a Flender.

Přímá výroba maziv, široký sortiment služeb a více než 100 leté know-how společně tvoří kompletní balíček služeb, které maziva MOL nabízejí. Rozsah služeb pokrývá celé spektrum potřeb zákazníků. Uživatelé získávají prvotřídní služby týkající se vývoje a produkce maziv a vysokou úroveň poradenství. Audity maziv či olejů a diagnostiku strojů pak provádí vlastní laboratoř, která je členem mezinárodní sítě WearCheck. Společnost poskytuje rovněž privátní značky a služby blendingu.

Inovace a technická dokonalost

Odbornost ve výzkumu a vývoji maziv MOL a orientace na potřeby zákazníků nám pomáhá neustále přinášet inovativní produkty na trh. Cílem tohoto snažení je uspokojit potřeby našich zákazníků a čelit výzvám na silně konkurenčním trhu olejů a maziv. MOL Lubricants má velké zkušenosti ve vývoji produkce. Tým inženýrů technického servisu průběžně sleduje trendy ve výrobě průmyslových zařízení tak, aby maziva splňovala ta nejnovější kritéria a požadavky. Technický servis je v každodenním kontaktu s předními světovými společnostmi zabývajícími se obchodem s mazivy a chemikáliemi a dokáže tak ihned zaznamenat nejaktuálnější technologické informace. Navíc, práce s přední technikou a zařízením ve vlastní podnikové laboratoři umožňuje inženýrům využít nejnovější výzkumné metody a postupy.

×
Your browser is out of date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×