Facebook Linkedin

Společnost MOL v těchto dnech představila další ročník programu Growww. Jedná se o roční program pro všechny, kteří dokončují bakalářské nebo magisterské studium nebo mají maximálně 1 rok pracovních zkušeností po vysokoškolském studiu a uvažují o tom, že se připojí ke společnosti s vedoucím postavením ve střední a východní Evropě.

V případě zájmu úspěšný uchazeč pracuje pro MOL Česká republika a zároveň je součástí mezinárodní společnosti Skupiny MOL, (s možností využívat anglický jazyk).

Přihlásit se mohou kandidáti ze všech oborů (ekonomie, marketing, IT/digital, finance, obchod), nemusí se jednat o techniky nebo ekonomy, aby ve společnosti MOL mohli pracovat. Po celou dobu programu bude mít jeho účastník svého mentora, na kterého se může kdykoli obrátit.

Teď je ten pravý čas se k nám připojit, jelikož přetváříme Skupinu MOL k lepšímu tak, aby byla první volbou pro zákazníky i zaměstnance. Těšíme se na nové, neotřelé nápady, které mladí kolegové do společnosti přinesou.

Věřte nám, že Growww je ta nejlepší volba! Program realizujeme již přes deset let. Jste připraveni začít svou kariéru právě u nás? Pak se přihlaste do 29. dubna!

Více informací naleznete na našem webu v sekci Kariéra.

Váš MOL

×