Palivové karty MOL Group

Skupina MOL nabízí obchodním společnostem velmi výhodný nákupní systém pohonných hmot na svých čerpacích stanicích - pomocí palivových karet.
Kromě bezhotovostní úhrady za paliva je tyto karty také možné využít k zakoupení široké škály zboží a služeb.
Palivové karty představují flexibilní a bezpečné řešení pro doplňování paliv a zároveň finanční úsporu a zjednodušení administrativy. Tyto karty lze nastavit podle vašich podnikatelských potřeb.
Karty Skupiny MOL lze zakoupit v Maďarsku, Slovensku, Rumunsku, České republice, Chorvatsku, Bosně a Hercegovině, Srbsku, Slovinsku a Rakousku.
Portfolio MOL tvoří několik typů karet a je jen na vás, kterou si vyberete - ať už pro čerpání paliva ve vaší vlasti nebo mezinárodní kartu pro čerpání paliva platnou v 10 evropských zemích na více jak 3300 čerpacích stanicích.
Poskytování profesionálních a kompletních služeb a dodávání vysoce kvalitních paliv našim obchodním partnerům jsou našimi hlavními prioritami. Proto neustále tvrdě pracujeme na zvyšování vašeho komfortu na silnicích pomocí naší dynamicky se rozvíjející sítě jednotek přijímajících naše palivové karty. Dále trvale rozvíjíme doplňkové služby, abychom dokázali v co nejširší míře plnit vaše požadavky.


Více informací o typech palivových karet, akceptační síti, našich doplňkových službách a novinkách, najdete na internetové stránce www.molgroupcards.com

Pokud máte zájem o vypracování nabídky

Soubory ke stažení

×
Your browser is out of date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×